Powered by:Proticaret
İade ve Garanti Şartları : Sirkeci Doğubank
İade ve Garanti Şartları
 GARANTİ ŞARTLARI :

Mağazamızda satılan ürünler en az 2 yıl ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri, garanti veren firma veya yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Ürün garantisi kunusunda firmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde, bilgilendirme ve yönlendirme konusunda yardımcı olunacaktır.  

Sirkecidogubank.com kanalı ile aldığınız tüm ürünler nakledilme sırasında oluşabilecek olası hasarlara karşı sigortalıdır ve sorumluluğu tamamen Sirkecidogubank.com 'a aittir. Gerek teslimat sırasında gerekse ürünün sirkecidogubank.com 'dan çıkışı sırasında hasar görmüş veya eksik teslim edilmiş tüm ürünler ücretsiz olarak değiştirilecek ve teslim edilecektir. Kargonun ürünü teslimi esnasında, ürün tarafınıza arızalı veya hasarlı şekilde ulaştıysa lütfen tutanak tutturunuz ve ürünü fatura fotokopisi ve tutanak ile birlikte tarafımıza iade ediniz. AKSİ TAKTİRDE  Sirkecidogubank.com SORUMLU DEĞİLDİR.

Arızalı Ürün :
Arızalı ürününüzü, faturası veya garanti belgesi ile birlikte, arıza bildirim formunu doldurarak tarafımıza arızasını bildirdikten sonra belirleyeceğimiz kargo ve gönderi şekli ile gönderebilirsiniz.
Ürünün tarafımıza gelmesini takiben, gerekli kontroller yapıldıktan sonra ürün tamiratı garanti süresince ücretsiz olarak yapılır, gerekli görüldüğü taktirde yenisi ile değiştirilir. Faturası olmayan ürünlerGARANTİ KAPSAMI DIŞIDIR. Tamirat süresi ürünün elimize geçmesi ile birlikte başlar, en geç 20 iş günü içerisinde sonuçlandırılır.

Bu konudaki şikayetleriniz ve yardım için sirkeci@sirkecidogubank.com 'a mesaj atabilir veya  0 (506) 654 30 09 no 'lu telefonlarımızdan Satış Destek Ekibimizi arayabilirsiniz.


 İADE ŞARTLARI 
Mesafeli satışlarda 4822 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunda belirtilen hükme istinaden, Tüketicinin  hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren Sirkecidogubank.com olarak malı geri almayı taahhüt ederiz.

Almış olduğunuz ürünü iade etmek veya değiştirmek istemeniz halinde, ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içinde tarafımıza ürünü iade etmek istediğinize dair bildirimde bulunmanız gereklidir. sirkeci@sirkecidogubank.com adresinden veya 
0 (506) 654 30 09 nolu telefonumuzdan ile müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek iptal veya iade bildiriminde bulunabilirsiniz.

Önemli : İade veya değişimini istediğiniz üründe veya ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum tespit edilmesi halinde üründe iade veya değişim işleminin yapılması mümkün değildir.

İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün Sirkecidogubank.com ’a ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.